Individuaalsed kohtumised (kohapeal või veebis)

“Iga päev on uus võimalus, et midagi imelist juhtub.”

Individuaalsed kohtumised (kohapeal või veebis)

Individuaalsetel kohtumistel uurime koos, mis on sinu blokeeringud, takistused avarama ja kõrgema standardiga elu elamisel ning loomisel.

  • Kas sa oled mõelnud muutuse peale ?
  • Kas sa tahaksid mingit muutust teha ?
  • Kas tunned, et sa peaksid mingi muutuse tegema ?
    Aga sa pole seda veel teinud! 

Esimene isiklik kohtumine toimub veebis, kus kaardistame hetkeolukorra ja täpsustame Sulle olulisel teemal muutust takistavad asjaolud (uurime, mis takistab sul otsuse tegemist ja sammude astumist soovitud olukorra suunas). Esimesel kohtumisel veebis:

  • saad ülevaate:
    • kuidas mina töötan,
    • milliseid tööriistu ma kasutan,
    • milliseid meetodeid ma kasutan,
  • sina saad täpsemalt näha ja tunnetada, kas minuga koostöö võib olla sulle elus panustav.

Muutuse tegemine ei pea olema raske ja vaevaline, vajalik on lihtsalt valida!
Sina otsustad, kas muutus on traagiline või maagiline!
Mina valin maagia !!!

Esimene kohtumine ja/või kohtumised veebis

Milliste võimalike energeetiliste blokeeringutega individuaalsetel kohtumistel tegeletakse?

  1. Minevikus elamine
    Kujuta ette, et püüad sõita autoga aga vaatad vaid tahavaatepeeglisse.
    Elus me võime jääda kinni läbi töötamata kriisidesse, leina, minevikusündmustesse või kogemustesse. Kinni jäänud lood ja emotsioonid salvestuvad meie kehasse. Neid läbi töötamata minevikukriisi elemente, kogemusi taasluuakse ikka ja jälle uuesti.
    Kriis ja arusaamine, mis on kriis võib olla igaühe jaoks erinev ja sõltubki sellest, kuidas me sündmust tajume. Kriisi võib tekitada igasugune sündmus või ka sündmuse mitte toimumine. 
     
  2. Hirm tuleviku ees
    Hirm tuleviku ees on ühtlasi hirm muutuse ees. Muutus toob endaga kaasa teadmatust, määramatust ja seetõttu me tunnemegi peamiselt hirmu teadmatuse ees. Ärevust võib tekitada maksude tõus, hirm toimetuleku osas, hirm üksijäämise ees, hirm maha jätmisest, töökaotusest jms. Ühtlasi võib olla hirmudeks ka hirm edu saavutamise, läbikukkumise ja millegi kaotamise ees.
    Kogedes neid hirme me püüame kõike kontrollida, muutume jäigaks ning teeme kõik, et midagi ei muutuks ja me elu jääks samaks.
    Teadvusta, et kõik muutub kogu aeg ja ainuke, mis ei muutu, on see, et kõik muutub! 
     
  3. Hirm arvustamise ja hinnangute ees
    Kas ma ikka meeldin teistele? Kas ma teen oma elus teistele sobivaid valikuid?
    Me tegeleme hästi palju teiste inimestega, püüdes seejuures aimata, mida nemad mõtlevad, arvavad. Niimoodi me alateadlikult tegeleme mõtetega, kuidas teiste maailma sobituda.
    Siin on tihti tegemist ka kaassõltuvuslike mustritega.
    Arhetüüpsetest energiatest rääkides võib siin näha Prostituudi energiat, kes müüb maha oma enda väärtused, selleks et kuuluda ja sobituda nn karja mustritega.

Ebaefektiivsed teed energeetiliste blokeeringutega/trigeritega toimetamisel

  1. Tunnete allasurumine ja põgenemine
    Siinkohal on inimesed leiutanud väga palju erinevaid teid, et tundeid mitte tunda. Need on tegevused, mis pealtnäha küll ajutiselt aitavad raskeid emotsioone mitte tunda, kuid blokeeringud nende tulemusel ei kao, kui neid tundeid ei ole lõpuni tuntud.
    Tunnete allasurumiseks on kasutusel näiteks tegevused nagu söömine, joomine, töötegemine, trenn ja muud tegevused, mis võivad võtta sõltuvuskäitumise kuju.
    Siin on mustrid ja harjumuslikud käitumised, mis suuremas pildis ei ole kindlasti avardavad (loe täpsemalt: Mis toimub, kui sa oma emotsiooni ei vabasta või väljenda?). 
     
  2. Tunnete analüüsimine (püüdmine mentaalsusega tunnet summutada)
    Mõtlemine on tehtud hästi oluliseks ning tundmine ei ole olnud alati väga aktsepteeritud. Intellektualiseerimine, ratsionaliseerimine (ego-kaitsed):
    Miks ma nii mõtlen? Mida teised arvavad? Kust see mõte tuleb? Miks ma jälle selles olukorras olen jne?
    Me väldime tunnete tundmist kehas, seetõttu me liigume pähe ning summutame selle väärtusliku keha märguande mõtlemisega. Räägime endale mingeid lugusid, püüame põhjendada, selgitada jne. Aga energeetiline takistus kehas selle kõigega ei kao.
    Analüüsis pole iseenesest midagi halba, kui seda teha laenguta ja puhtast energiast. Lisaks on oluline ka kasutada analüüsi sihipäraselt.  
     
  3. Tunnete majandamine
    Tundlikumatel inimestel on lihtne teha teiste tunded enda omadeks. Ja me ei saa isegi aru, kas on tegemist minu või kellegi teise tundega. Läheme teisi rahustama, püüame nende tundeid majandada, käime kikivarvul jne.
    Me analüüsime teisi, püüame neid päästa, teeme seda kõike seetõttu, et jällegi mitte jääda oma emotsiooniga omavahele.

Individuaalsed kohtumised kohapeal, töö kahekesi, 1:1

PÄRINGUVORM

    Close
    Muutuste Ateljee 2023 I Kõik õigused kaitstud @ Kodulehe tegi Digituul